Sprzedaż sprzętu - Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

Fundacja Pomocy Społecznej  powstała w roku 1990. Od początku jej istnienia prowadzi działalność w zakresie  dystrybucji używanego szwedzkiego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, na terenie całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich. Na wszystkie nasze towary udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny. Nasza oferta skierowana jest do różnych odbiorców, w tym: Szpitali, Domów Opieki Społecznej, Ośrodków Rehabilitacyjnych, Szkół i Przedszkoli Integracyjnych oraz klientów indywidualnych.

sklepikFPS ALLEGRO

Już od kilku lat jesteśmy obecni na serwisie aukcyjnym Allegro jako użytkowsnik sklepikFPS
Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w handlu jesteśmy w pełni profesjonalnym partnerem. Oferujemy sprzęt ortopedyczny używany firm szwedzkich w bardzo atrakcyjnych cenach. OKAZJE CENOWE!
Zapraszamy na nasze aukcje

Dział Obsługi Klienta
Fundacja Pomocy Społecznej
32-620 Brzeszcze

Czynny w godzinach:
Poniedziałek:          8:00 - 16:00
Wtorek:                  8:00 - 16:00
Środa:                    8:00 - 16:00
CzwarteK:             10:00 - 18:00
Piątek:                    8:00 - 16:00

tel.:: +48 32 716 54 91                  tel. kom.:698 624 476                  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.