Nagroda dla Fundacji - Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

NAGRODA DLA FUNDACJI

Miło nam Państwa poinformować, iż w związku z rozstrzygnięciem konkursu KALEJDOSKOP INICJATYW na najlepszą inicjatywę zorganizowaną w 2010 roku przez organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, decyzją Zarządu Powiatu w Oświęcimiu, Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach zdobyła PIERWSZĄ NAGRODĘ za inicjatywę "Jubileusz Fundacji - 20 lat blisko człowieka".

Nagrodę z rąk Starosty Oświęcimskiego Józefa Krawczyka oraz Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta w imieniu Fundacji odebrała Prezes Fundacji Danuta Zalwowska.
Nie byłoby NAS bez WAS - nagroda ta jest sukcesem wszystkich, którzy spierają Lokalny Fundusz Stypendialny, wraz z dystrybucją artykułów żywnościowych dla potrzebujących mieszkańców powiatu.

Uczestnictwo w Pikniku Organizacji Pozarządowych, jakie miało miejsce 2 września 2011 roku zaszczycili swoją obecnością podopieczni Fundacji wraz z rodzinami oraz ważni przedstawiciele wspierający i współpracujący z Fundacją na czele z burmistrz Brzeszcz Teresą Jankowską, za co serdecznie dziękujemy!