Aktualności - Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

Jak możesz pomóc

Będziemy wdzięczni
za ofiarowną pomoc
która wesprze
Cele Statutowe......

link


  • Przekaż 1 procent podatku
  • Nasz KRS
  • Posiadamy status organizacji OPP
  • Zobacz wiecej.. KLIKNIJ
  • Zapraszamy do zakładki
  • Centrum Integracji Społecznej

Czerwiec 2014

Po zakończonych egzaminach przyszedł czas na szczere gratulacje i wręczenie dyplomów poświadczających uczestnictwo w dwunastomiesięcznym kursie z zakresu wiedzy gastronomiczno-usługowej, a tym samym zdobycie kwalifikacji do wykonywania zawodu kelnera i kucharza. Wszystkim uczestniczkom jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.

 

Czytaj więcej...

Czerwiec 2014

W ostatnich dniach czerwca odbył się egzamin wiedzy ogólno-gastronomicznej dla uczestniczek pracowni gastronomiczno-usługowej w Centrum Integracji Społecznej w Brzeszczach.

 

Czytaj więcej...

Centrum Integracji Społecznej z Brzeszcz miało przyjemność zaprezentować pracownie krawiecką, gastronomiczno-usługową, ogólno -budowlaną oraz malarsko-wykończeniową na corocznych Targach Pracy organizowanych przez OCK. CIS reprezentowało grono osób, które informowały o możliwości przystąpienia do programu szkoleń w wybranych pracowniach, a także o przywilejach należnych uczestnikom Centrum. Swą obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Powiatowego Urządu Pracy w Oświęcimiu, pani Wiesława Drabek –Polek. Dziękujemy za słowa otuchy.

 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 10